Tutmalı Karton Koli

Tutmalı Karton Koli

Tutmalı karton koli diğer adıyla tutmalı koli; Kolay taşınması ve pratik olması açısından tercih edilen koli çeşididir. Üretim için hemen bize ulaşın.

Yandan Tutmalı Karton Koli Yada El Tutmalı Koli Üretimi; Yandan tutmalı koli yada el tutmalı koli olarak bilinen koli çeşitleridir. Çift oluklu kartondan imal edilen, yanlara koyulan açıklıklar sayesinde kolayca tutulup kaldırılarak kolay yükleme ve boşaltma sağlar. Tutmalı Koli ve tutmalı kutu taşınması çok kolay ve pratik olduğu için tercih edilmektedir. Tutmalı koli ve tutmalı kutu üzerinde bir elin girebileceği kadar kulplar vardır. Ambalaj ihtiyaçları için çok ideal bir kolidir. Bu tür koliler her türlü sektörde kullanılmakla birlikte özellikle kebap ve lahmacuncular, pizzacılar, hediyelik eşyacılar, pastacılar, kitapçılar vs tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Yandan Tutmalı Koliler aynı zamanda arşiv kolisi olarak da yoğun olarak kullanılmaktadır.  Bu koliler özellikle Ramazan Kolisi olarak da kullanılmaktadır. İçine erzak, kuru gıda ve gramajlı ürünler koyulduğu için B+C dalga dopel koli olarak tercih edilmektedir. Bu tarz koliler için bize ulaşın avantajlı fiyatlarımızla sizlere dönüş yapalım.


koli, kolici, koli imalatı, karton koli, dopel koli, oluklu koli, koli satın al, koli üretimi, kolici firması, ekspres koli, tutmalı koli, yandan tutmalı koli,