Firmamız Hakkında

Ekspres Koli - Expres Karton Koli Firması Hakkında!

Ekspres Koli Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.

İstanbul Ataşehir'de hizmet veren Ekspres Koli firmamız yüksek teknoloji ile donatılmış geniş alana kurulu imalatıyla hizmet vermektedir. Ekspres Koli Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Türkiyenin en kapsamlı Kutu basımı, Koli üretimi ve Ambalaj Ürünlerin imalatını yapan firmadır.
  • Müşterilerimizin taleplerini belirlenen zaman ve şartlarda karşılamak.
  • Kaliteli ürün uygun fiyat politikası ve Üretimden sonra hızlı sevkiyat yapmak.
  • Firmanıza özel ebat ve baskı çalışmaları yaparak özel tasarımlı ürünleri çıkartmak.
  • Müşteri memnuniyet odaklı üretim yapmak.

Ekspres Kutu Koli Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Firması olarak; Türkiye’nin en büyük markalarına Kutu basımı, Koli üretimi ve Ambalaj Ürünlerini imalatını yapan önde gelen firmalardan biriyiz. Birbirinden çeşitli ve farklı ürün grubuyla markanız için en doğru çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Gelişmiş makine parkımız ile üretim kapasitesi yüksek ürünler çıkartıyoruz. İhtiyacınız olan tüm Kutu, Koli ve Ambalaj ürünlerinin imalatını yapıp belirtilen sürelerde teslimatını yapmaktayız. Her ölçü ve ebatta Karton Koli ve Kutu ürünleirinin imalatını yapmaktayız. Talep doğrultusunda firmalara özel çalışmaları en iyi kalite, en iyi hizmet ve en iyi fiyat ile müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyiniz. Hemen iletişim kanallarımızdan bize ulaşın size en kısa sürede en uygun fiyatlarımız ile dönüş yapalım.

Vizyonumuz

En iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden Kutu, Koli sektöründe müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak.

Misyonumuz

Yüksek standartlı,kaliteli hizmet,Profesyone ekip çalışmasına yatkınlık içerisinde, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak belirtilen sürelerde iş teslimatını yapmak.

Kurumsal Web Sitelerimiz

www.bidunyakoli.com (Online Satış)
www.ekspreskutu.com (Kurumsal İmalat)
Ataşehir Ferhat Paşa, Karadeniz Caddesi no 24/1, Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul
BİZİ ARAYIN : +90 (216) 471 04 78
info@ekspreskutu.com