Koli Nedir?

Koli Nedir? Neden Koli Kullanmalıyım. Ekspres Koli - Expres Karton Koli Firması Hakkında!

Kutu Nedir? Kutu Kullanımı

Karton Kutu Nedir? Kutu; çoğunlukla düz bir tabanı ve kapağı bulunan; genellikle küp veya dikdörtgenler prizması şeklinde üretilmiş kap. Bununla birlikte gündelik kullanımda, çok farklı amaçlarla kullanılan, pek çok farklı geometrideki nesne de tanımlama kolaylığı açısından kutu olarak adlandırılır. Standart Kutu,Pencereli Kutu, Ofset baskılı kutu, Hediye kutusu, Ofset baskılı gölek kutusu Display Kutu, Serigraf baskılı kutu, Mukavva sıvama kutu, Yedek parça kutusu, Sağlık kutusu, Kargo kutusu, Baskılı Pvc'li kutu, Yedek parça kutusu çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyacınız olan; Özel ebat ve yapıya sahip tüm kutularınızı en uygun fiyata üretiyoruz.
Koli İmalatı ile insanlar en önemli ihtiyaçları olan mal ve eşyalarını güvenli şekilde paketlenmesi ve taşımasını sağlamışlardır.
Plastik veya diğer malzemelerden yapılan koliler çevreye karşı çok zarar verdikleri için insanların tercih etmesinde daha gerilerde yerlerini almaktadırlar. O Yüzden çevre dostu kağıt ürünler genelde tercih edilmelidir.

Koliler kullanım alanlarına göre çeşitlenmektedir. Koli
Tam kapalı Koliler
Klasör kolisi
Pizza kutu kolisi
Yarım kapalı koliler
Tutmalı koli
Arşiv kolisi
Ayakkabı Kolisi
Tekstil Kolisi
Ramazan Kolisi
Baskısız Koli
Koliler çok geniş alanda kullanılmaktadır.