Tripleks Kalın Koli Üretimi

Tripleks Kalın Koli Üretimi

Tripleks kalın koli üretimi; Triplex koli, kalın koli, gramajlı koli, palet kolisi gibi isimler de verilmektedir. Çok kullanışlı ve koruma sağlayan kolilerdir.

Tripleks Koli Ağırlık Kolisi Kalın Koli Modeli; Tripleks koli; Özel bir üretim modeli olan triplex koli 7 farklı katman sayesinde üretilir. Ama bu sayede triplex kutu ürünleri çok yüksek bir dayanıklılık oluşturur. 

Triplex koli, kalın koli, gramajlı koli, palet kolisi gibi isimlendirilse de gerçek adı 3 kat olukludan meydana geldiği için triplex adını alır. Tripleks koliler üç ayrı dalga grubu ve toplamda yedi adet kağıdın valsler yardımıyla dalgalı hale dönüştürülüp bir araya getirilmesi ile üretilir. İmalatını yaptığınız ağır ürünleri, standart kaliteye sahip koli ile ambalaj yapmak yerine üç oluklu mukavvadan üretmiş olduğumuz tripleks kolileri kullanın. 

Tripleks kalın koli üretimi; Triplex koli, kalın koli, gramajlı koli, palet kolisi gibi isimler de verilmektedir. Çok kullanışlı ve koruma sağlayan kolilerdir. Tripleks Üç Oluklu Koli fiyatları ve özel ölçü üretimi için hemen bize ulaşın çözüm ortağınız olalım.


koli, kolici, koli imalatı, karton koli, dopel koli, oluklu koli, koli satın al, koli üretimi, kolici firması, ekspres koli, taşıma kolisi, tripleks koli, kalın koli,