Standart A-Box Karton Koli

Standart A-Box Karton Koli

Standart Koli Standart A-Box Karton Koliler; Tek Dalga Koliler olarak imal edilmektedir. Toptan standart karton koli basımı için teklif alın.

Standart Koli Standart A-Box Karton Koli İmalatı; Standart Koli A-BOX Koli en çok tercih edilen ve kullanılan standart koli çeşitleri olup sürekli ihtiyaç duyulan kolilerdir. Üretimde ve kullanımda yüksek verimlilik, düşük maliyet sağlar. Dış kapaklar karton kolinin ortasında birleşir. Koli kapaklarının kapanmasıyla arada kalan mesafe kolinin ebatlarına göre değişebilir.

Standart Koli Standart A-Box Karton Koli Sektörlere Göre KullanımıStandart Koli A BOX Koli; Kullanım amacına göre her sektöre uygun olmakla birlikte en çok, katı ve sıvı ürünler, plastik ürünler, tekstil ürünleri, kırılgan ürünler, dayanıklı tüketim malları, züccaciye ürünleri, kimya ürünleri, deterjan ürünleri, metal ve madeni ürün ile otomotiv yedek parça paketlemesinde sıklıkla kullanılır.  


koli, kolici, koli imalatı, karton koli, dopel koli, oluklu koli, koli satın al, koli üretimi, kolici firması, ekspres koli, tutmalı koli, standart a box koli,