Seperatörlü Bölmeli Koli

Seperatörlü Bölmeli Koli

Seperatörlü Bölmeli Koli; Seperatörlü Koli için kolinin içersine birbirine geçme özelliği olan özel kesimli mukavva kullanılır. Daha fazlası için arayınız.

Tam Kapaklı Koli, Üsten Kapatmalı Taşıma Kolileri. Tam Kapaklı Koli, Üsten Kapatmalı Taşıma Kolileri! Seperatörlü kolilerle tüm kırılabilecek bardaklarınızı taşımak için ara kartonlar ve separatörlü bardak taşıma kolilerinden kullanarak nakliye yaparsınız. Çift oluklu ve tek oluklu olarak seçenekler mevcuttur. Taşıyacağınız madde ya da kullanmak istediğiniz alana göre sizlere mukavva seçimi konusunda yardımcı olmaktayız. Ayrıca koli ya da kutu üzerinde kilit işlemi yapılmaktadır. 

Sektörel olarak koli ve kutulara ek özellik eklenebilmektedir. Ürün çeşitleri konusunda koli, kutu, askılı koli, seperatörlü koli, kraft koli, baskılı koli, pizza kutusu, mikro kutu gibi birçok sektöre uygun ambalaj üretmekteyiz. Seperatörlü Koli için kolinin içersine birbirine geçme özelliği olan özel kesimli mukavva kullanılır. Seperatörlü Kolinin içersinde kaç bölüm olacağına müşterimiz karar verir.

Özellikle bardak kolisi, yumurta kolisi, teknolojik ve hassas ürünlere seperatörlü koli kullanımı uygundur. Bu sektörlerde faaliyet gösteren firmalar bölmeli koli ve bölmeli kutu ihtiyaçları için genellikle seperatörlü koli ve seperatörlü kutu kullanmaktadır.

Seperatörlü Koli ve seperatörlü kutu genellikle şu amaçlar için kullanılır;

Ürünleri koli içinde ayrıştırmak, Birbirlerine değmesini engellemek, Ürünlere kolay ulaşım sağlama, Ürünün koli içerisinde sabit durmasını sağlamak, Kolinin mukavemetini arttırmak için kullanılır

Seperatörlü kolilerle tüm kırılabilecek bardaklarınızı taşımak için ara kartonlar ve separatörlü bardak taşıma kolilerinden kullanarak nakliye yaparsınız. Çift oluklu ve tek oluklu olarak seçenekler mevcuttur. Taşıyacağınız madde ya da kullanmak istediğiniz alana göre sizlere mukavva seçimi konusunda yardımcı olmaktayız. Ayrıca koli ya da kutu üzerinde kilit işlemi yapılmaktadır. 

Sektörel olarak koli ve kutulara ek özellik eklenebilmektedir. Ürün çeşitleri konusunda koli, kutu, askılı koli, seperatörlü koli, kraft koli, baskılı koli, pizza kutusu, mikro kutu gibi birçok sektöre uygun ambalaj üretmekteyiz. Seperatörlü Koli için kolinin içersine birbirine geçme özelliği olan özel kesimli mukavva kullanılır. Seperatörlü Kolinin içersinde kaç bölüm olacağına müşterimiz karar verir. Özellikle bardak kolisi, yumurta kolisi, teknolojik ve hassas ürünlere seperatörlü koli kullanımı uygundur. Bu sektörlerde faaliyet gösteren firmalar bölmeli koli ve bölmeli kutu ihtiyaçları için genellikle seperatörlü koli ve seperatörlü kutu kullanmaktadır.

Seperatörlü Koli ve seperatörlü kutu genellikle şu amaçlar için kullanılır; Ürünleri koli içinde ayrıştırmak, Birbirlerine değmesini engellemek, Ürünlere kolay ulaşım sağlama, Ürünün koli içerisinde sabit durmasını sağlamak, Kolinin mukavemetini arttırmak için kullanılır


koli, kolici, koli imalatı, karton koli, dopel koli, oluklu koli, koli satın al, koli üretimi, kolici firması, ekspres koli, oluklu koli, Seperatörlü Bölmeli Koli,