Ofset Baskılı Koli

Ofset Baskılı Koli

Ofset baskılı koli; karton mukavva koli kutu baskısı ofset baskı sisteminde yapılır. Ofset baskılı karton koliler için bize ulaşın yardımcı olalım.

Baskılı Koli Logo Baskılı Koli Marka Baskılı Koli Ofset Baskılı Koli Çeşitleri. Ofset baskılı koli; karton mukavva koli kutu baskısı ofset baskı sisteminde yapılır. Ofset baskılı karton koliler için bize ulaşın yardımcı olalım.

Ofset Baskılı koli; Koli siparişini marka baskılı yaptırın kurumsal kimlik kazanın. Baskılı koliler oluklu mukavvadan ürettiğimiz ve üretim sırasında flekso tekniği ve klişe yardımıyla baskı yaparak sunduğumuz kolilerin arasında yer alır. 

Bu baskılı kolileri birçok alanda kullanabilirsiniz. Daha çok internet üzerinde satış sektöründe mutlaka tercih edilmesi gereken bu ürün grupları ile toplu sevkiyat sırasında hem sayımlarınız çok kolay olacak hem de ürünlerin karışmamasını sağlıyor olacaksınız. Baskılı koli ihtiyaçlarınız için sipariş miktarı, baskı çalışması ve yaptırmak istediğiniz ambalajın ölçülerini İletişim sayfamızda yer alan e-mail adresimize bildirmeniz halinde tarafınıza teklif sunmak isteriz. 

Baskılı kolilerde boy, en, yükseklik, belirlendikten sonra ürünün ağırlığına göre çift veya tek oluklu olacağına siz kara verin biz imal edelim.


koli, kolici, koli imalatı, karton koli, dopel koli, oluklu koli, koli satın al, koli üretimi, kolici firması, ekspres koli, oluklu koli, baskılı koli, ofste baskılı koli,