Elbise & Tekstil Kolisi

Elbise & Tekstil Kolisi

Elbise & Tekstil Kolisi; Askılı Tekstil Kolisi konusunda buruşmaması istenen ürünler için özel üretilmiş koli çeşitleridir. Hemen teklif alın.

Askılı Elbise Kolisi Tekstil Giyim Kolileri İçin Mükemmel Çözüm. Askılı Tekstil Kolisi konusunda buruşmaması istenen ürünler için özel üretilmiş koli çeşitleridir.  Askılı elbise tekstil kolileri; Giyim ürünlerin buruşmaması dış etkenlerden korunması istenen ürünler için özel üretilmiş koli çeşitleridir

Askılı elbise kolisi, askıda gitmesi gereken kıyafetleri korumak ve taşıma kolaylığı sağlar. Askılı Koli çeşitleri, profesyonel nakliye şirketlerinin ev ve mağaza taşımacılığında da en çok tercih ettiği seçeneklerden bir tanesidir.

Özellikle tekstil sektöründe, nakliye firmalarında kullanılan bir ürün olan askılı koli içerisinde taşınan elbise, abiye gibi ürünlerin kırışmasını, deforme olmasını önlemektedir. 

Askılı koli içerisine özel üretimimiz olan elli askı koyulma bölgesi olan plastik aparat koli üzerindeki kesimli özel bölgeye yerleştirilerek çok kolay bir taşıma kolisi haline gelmektedir. Perakende  olarak da alabileceğiniz bu ürün kışlık veya yazlık kıyafetlerinizi kırışmadan gelecek mevsime kadar saklamanıza yardımcı olan bir üründür.


koli, kolici, koli imalatı, karton koli, dopel koli, oluklu koli, koli satın al, koli üretimi, kolici firması, ekspres koli, tutmalı koli, elbise kolisi, tekstil kolisi,