Çift Oluklu Kalın Koli

Çift Oluklu Kalın Koli

Çift oluklu kalın koli; Çift Oluklu (Dopel) Koliler E+B dalga Mikrodopel koli olarak isimlendirilir dopel koliden biraz daha ince bir yapıdadır.

Çift Oluklu Koli BE Dalga Mikrodopel Koli Kalın Koli Üretim. Çift oluklu kalın koli; Çift Oluklu (Dopel) Koliler E+B dalga Mikrodopel koli olarak isimlendirilir dopel koliden biraz daha ince bir yapıdadır.

Çift oluklu koliler; Ağır ve hacimli eşyalarınızı taşımak için firmamızdan toptan veya perakende olarak satın alabilirsiniz. Dilerseniz sizin için özel ölçü ve adetlerde üretim yapabiliriz. Dopel koli olarak tabir edilen B+C dalga birleşimi ile üretilen çift oluklu koliler sağlam yapıda imal edilmektedir. 

Çift Oluklu Koli Nedir? BE dalga yani B ve E dalganın birleşimi olan koli mikrodopel koli olarak isimlendirilir. Mikro dopel koli kalınlığı 3,2-4,5 mm. aralığındadır. 

Çift Oluklu Koliler; Üç tabaka kağıt arasına 2 ondüle yapıştırılmasıyla oluşturulan 5 katlı malzeme ile üretilen koli çeşididir. Dalgalı olukların ikili kombinasyonlarıyla oluşturulurlar. En yaygın olarak üretilenler B+E ve B+C dalgalarının kombinasyonlarıdır.


koli, kolici, koli imalatı, karton koli, dopel koli, oluklu koli, koli satın al, koli üretimi, kolici firması, ekspres koli, oluklu koli, kalın koli, dopel kalın koli ,