Arşiv & Klasör Kolisi

Arşiv & Klasör Kolisi

Arşiv & Klasör Kolisi; Arşiv Kolisi, Arşiv Kutusu ofis ve işyerlerinde dosya ve klasörlerimizi arşivlenmesi için imal edilir. Daha fazlası için bize ulaşınız.

Arşiv Kolisi Dosya ve Klasör Paketleme Kolileri; Arşiv veya klasör saklama taşıma kaldırma kolileri; Üç Kat Kraft kağıttan mamül B Dalga kalitelidir. Dosya ve klasörleri arşivlemesi, SGK arşiv kolisi, Ev ve işyerindeki çeşitli malzemelerin toparlanması, oyuncak, eski dergi ve gazeteler vs. için sıklıkla kullanılan karton koli çeşitleridir. Arşiv kolileri ve Arşiv Kutularını standart koliden ve kutudan ayıran bir çok özellik vardır.

Ekspres Koli; Hijyenik koşullarda üretildiği için, çevre dostu olup insan sağlığına zararlı bir madde içermez. Doldurmada, boşaltmada ve depolamada zaman ve emek tasarrufu sağlayıp rahat bir kullanım sunar. Çevreyi kirletmeden, ürünün doğal yapısını bozmadan, hasara uğratmadan taşır. Sizde ihtiyacınız olan yüklü arşiv kolileriniz için bize ulaşın dileğinizde ölçülerde ve miktarda imal edelim.


koli, kolici, koli imalatı, karton koli, dopel koli, oluklu koli, koli satın al, koli üretimi, kolici firması, ekspres koli, tutmalı koli, arşiv kolisi, klasör kolisi,