5x5x10 cm Hazır Kilitli Kutu

5x5x10 cm Hazır Kilitli Kutu

5x5x10 cm Kilitli kutu modeli, stoklarımızda daima hazır bulunmaktadır. Toplu alımlarınızda uygun fiyat verilecektir.

5x5x10 cm Kilitli kutuyu Online Satın almak için BURAYITIKLAYINIZ!

Notbidunyakoli.com adresine yönlendirileceksiniz. bidunyakoli.com Ekspres Koli Firmasının Ürünlerini Online ortamda satışını yaptığı E-Ticaret markasıdır.

Kilitli kutular E Dalga oluklu mukavva ile üretilirler. Kurulumu çok rahat ve pratiktir. Ürünlerin hem korunması hem de görselliğine katkı sağlarlar. E-ticaret ve üretimini yaptığınız ürünleri paketlemek için idealdirler.

5(cm) X 5(cm) X 10 (cm) Boyutlarındaki Kutunun Desisi: 0.08333 'tür. Yedek parça kutusu olarak ta bilinen kutu çeşitleridir. Araba yedek parçaları, Kargo yapılan malzemelerde, Kullanılan kutu modelleri kilitli kutulardır. Kapatması pratiktir. İçine konulacak malzemeleri dış darbelerden kurur. İmalatını yaptığımız kilitli kutu modelleri çevre dostu olup geri dönüşüm için uygundur.

İstenilen ebat ve şekillerde kalıp yapılarak üretilirler. Ekspres Koli olarak stoklarımızda hazır tuttuğumuz kutu satışlarımızda daima uygun fiyatlar sunuyoruz.


5x5x10 cm kilitli kutu, 5x5x10 cm kilitli kutu modeli, 5x5x10 cm kilitli kutu imalatı, 5x5x10 cm kilitli kutu üretim, kutu, kutu basım firmaları,